Letná Univerzita Európskeho dialógu 2014

Nezisková organizácia Európsky dialóg bude organizovať Letnú Univerzitu, ktorá sa bude skladať z vnútorných a vonkajších aktivít zameraných na európsku žurnalistiku, prepojenie medzi národnými a európskymi médiami, možnosťami mladých v súčasnej Európe a vyhodnotenie volieb do Európskeho parlamentu 2014.

Letná Univerzita sa bude skladať z workshopov, počas ktorých sa budú participanti aktívne  zapájať do spoločných aktivít. Obsahom workshopov budú tri oblasti:

  1. Žurnalizmus na európskej úrovni- cieľom bloku je zvýšenie povedomia o žurnalistike na európskej úrovni, odkiaľ čerpať adekvátne informácie o európskych témach
  1. Mladí v EÚ- táto oblasť sa zameriava najmä na možnosti, ktoré ponúka Európska únia mladým ľuďom, najmä prostredníctvom stáži, výmenných pobytov, dobrovoľníckych služieb apod.
  1. Voľby do Európskeho parlamentu 2014- hlavným cieľom bude analýza výsledkov volieb z rôznych aspektov

Súčasťou letnej Univerzity budú okrem workshopov aj prednášky od zaujímavých speakrov z praxe. Každý účastník získa certifikát o aktívnej účasti na Letnej Univerzite.

Registrácia je otvorená od 12.7. do 26.7. (24:00). Registrovať sa môžte TU.

Minimálna veková hranica je 18 rokov. Počet participantov je obmedzený (15).

Letná Univerzita sa uskutoční v dňoch 8.8. – 10.8. 2014 na chate Biela Táňa v obci Trávnica.

Registračný poplatok je 15 euro, ktorý zahŕňa ubytovanie na dve noci, celodennú stravu, privítací balíček a certifikát. Registračný poplatok treba zaslať do 27.7.2014 na nižšie uvedené číslo účtu:

IBAN: SK2883300000002000444460

BIC: FIOZSKBAXXX

Do poznámky uveďte vaše meno a priezvisko

Letnú Univerzitu organizuje nezisková organizácia Európsky dialóg. Hlavným organizátorom je Filip Sekan a trénerom celej Letnej Univerzity je Miroslav Hajnoš.

Ak by ste mali otázky ohľadom Letnej Univerzity, kontaktujte nás na mailovú adresu: filip.sekan@gmail.com

Comments

comments