Národné dni kariéry 24-25. apríla v Bratislave!

Ako každý rok, aj tento sa na konci apríla (24-25) uskutočnia v Bratislave Národné dni kariéry. Udalosť, ktorá je venovaná primárne študentom, bude prebiehať hneď vedľa prezidentského paláca, v hoteli Crowne Plaza v Bratislave.

Jeden z hlavných cieľov podujatia je umožniť študentom dozvedieť sa na vlastnej koži, aké možnosti im trh práce ponúka. Národné dni kariéry pre nich predstavujú jedinečnú príležitosť stretnúť sa s predstaviteľmi významných spoločností.

Pre účastníkov okrem prezentácie jednotlivých organizácii a spoločností budú pripravené rôzne aktivity. Jedna z nich bude zameraná na tzv. soft skills, ktoré uchádzačom môžu pomôcť pri hľadaní a získaní zamestnania. Okrem iného účastníci veľtrhu dostanú od zástupcov firiem neoceniteľné rady, ako napísať profesionálny životopis.

Súčasťou veľtrhu bude aj prezentácia United Nations Information Service, ktorá bude ponúkať lukratívne pracovné miesta v štruktúrach OSN.

Pre všetkých, ktorí sa zúčastnia Národných dní kariéry, bude zároveň ponúknuté kariérne poradenstvo, v rámci ktorého vám odborníci poradia, ktoré zamestnanie je pre vás najvhodnejšie.

Členovia Európskeho dialógu odporúčajú všetkým mladým ľuďom, aby sa zúčastnili tohto významného podujatia. Študenti môžu získať nielen mnoho zaujímavých pracovných ponúk, ale aj nadviazať do budúcnosti dôležité kontakty, ktoré im môžu neskôr pomôcť v kariérnom raste.

Viac o pripravovanom pracovnom veľtrhu nájdeš TU.

Comments

comments