Talents of Tomorrow 2014

Chceš sa zamestnať? Končíš školu? Zvýš svoje šance s Talents of Tomorrow!

Talents of Tomorrow je konferencia určená najmä študentom vysokých škôl a jej čerstvým absolventom, ktorí chcú rozvinúť svoj talent a zistiť, čím najlepšie zaujať potencionálnych zamestnávateľov.

ieľom konceptu konferencie je spojiť mladých talentovaných ľudí, s firemným sektorom, hľadajúcim nových ambicióznych zamestnancov do svojej spoločnosti práve z radov týchto účastníkov. Pre účastníkov je cieľom spoznať svoje silné stránky získať motiváciu, prehľad, naučiť sa pripraviť správny životopis a vedieť sa pripraviť na interview, assessment centrum, a tak predať seba na pracovnom trhu.

Pre spoločnosti je cieľom konferencie získať prehľad súčasných študentoch, ktorí vstupujú na pracovný trh, vedieť ich zaujať a pracovať s nimi a samozrejme nájsť a osloviť tých najlepších pracovnou ponukou práve v ich spoločnosti, a získať tak konkurenčnú výhodu.

Obsahom podujatia sú prednášky, workshopy, tréningy, case studies, prezentácie spoločností, priestor na networking dinner, moderovaná diskusia a priame spojenie účastníkov konferencie s prítomnými  zástupcami firemného sektora.

NA ČO SA MÔŽETE TEŠIŤ TENTO ROK

  • Užitočné informácie o výberovom procese do firiem – aký životopis firmy vyžadujú, ako sa pripraviť na pohovor a assessment center
  • Inšpiráciu od zaujímavých speakrov
  • Workshopy od štyroch firiem
  • Networking dinner a možnosť rozšíriť si sieť kontaktov

KEDY A KDE?

Konferencia sa uskutoční 9. mája od 10:00-21:00 hod. v Centre vedecko-technických informácii SR.

Konferenčný poplatok je 5 euro (zahŕňa občerstvenie počas celého trvania konferencie)

 

Comments

comments