Apríl

Editoriál

Vážení čitatelia,

profile_adamcovaopäť je tu 19. deň v mesiaci a s ním prichádza ďalšie číslo nášho časopisu plného zaujímavých tém. Na úvod by sme sa s vami radi podelili o náš úspech, ktorý sme dosiahli za posledný mesiac. Skutočnosť, že náš projekt má zmysel a význam sa nám potvrdil v uplynulom mesiaci viackrát.

Za veľký úspech a zároveň motiváciu považujeme získanie 1. miesta v rámci súťaže Európskej ceny Karola Veľkého pre mládež na národnej úrovni, cieľom ktorej je motivovať mladých ľudí k činnosti vedúcej k zvyšovaniu európskeho povedomia verejnosti. Víťazstvo nám zaručilo postup do celoeurópskeho kola, kde budeme s našim projektom Európsky dialóg perspektívneho rozvoja zastupovať Slovenskú republiku.

Nemenej dôležitým „víťazstvom“ je pre nás aj čitateľnosť prvého čísla nášho nového mesačníka. K dnešnému dňu bol náš magazín zhliadnutý viac ako 4000 krát, čo prekonalo naše očakávania. Prejavený záujem zo strany čitateľa je našou hnacou silou a preto veríme, že druhé číslo bude rovnako úspešné ako to prvé. Veľmi radi sa necháme inšpirovať pri výbere tém vami, našimi čitateľmi, a preto, ak je nejaká téma, o ktorej by ste sa radi dozvedeli viac, neváhajte nás kontaktovať a my ju pre vás radi spracujeme.

Prajeme príjemné čítanie a budeme radi, ak nás podporte na facebook-u a twitter-i

Katarína Adamcová